Poradnia
Psychologiczno-Pedagogiczna
w Morągu

A A+ A++
szukaj
OfertaTeren działaniaKontaktStartDoradztwo edukacyjno zawodoweDeklaracja dostępnościPliki do pobraniaPracownicyPowrót

Wznowienie działalności Poradni w Morągu

11 Maja 2020 godz: 12:55:22

       Działając na podstawie Rozporządzenia MEN z dnia 11 marca 2020 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. poz. 410, 492, 595, 642 i 742 oraz zmianą poz. 781) Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Morągu, wznowiła działanie w dniu 04 maja 2020 roku.

      Wdrożenie placówki do realizacji zadań statutowych będzie przebiegało w trzech etapach:

1. Opracowanie o wdrożenie wewnętrznych wewnętrznych procedur bezpieczeństwa pracowników i klientów w lokalu Poradni Psychologiczno-Pedagogicznego Morągu w związku z zagrożeniem COVID-19.

2. Planowanie i wykonanie podstawowych zadań diagnostycznych i terapeutycznych w lokalu placówki, wymagających bezpośredniego kontaktu z dzieckiem i jego rodzicami lub opiekunami (od 11 maja)

3. Wykonywanie pracy w terenie: zajęcia terapeutyczno-edukacyjne dla dzieci i młodzieży                w szkołach i placówkach (po wznowieniu nauki szkolnej przez uczniów oraz po uzgodnieniach warunków z dyrektorami szkół i placówek).

         Od 11 maja przyjmujemy dzieci na badania w kierunku orzeczeń o potrzebie kształcenia specjalnego i opinii o potrzebie odroczenia z obowiązku szkolnego.

     Zajęcia terapeutyczne dla dzieci z zakresu wczesnego wspomagania rozwoju oraz z programu "Za życiem" należy umawiać bezpośrednio z terapeutami.

         Inne badania należy przełożyć na czas po ustapieniu zagrożenia koronawirusem.

        Ponadto informuję, że przybywających rodziców i dzieci do poradni obowiązuję szczególne wymagania dotyczące bezpieczeństwa. Szczegółowe wskazania zawarto w punkcie "Wskazania dla rodziców"

Eugeniusz Kulawiak

EKul

do góry

Strona GłównaOfertaTeren działaniaKontaktStartDoradztwo edukacyjno zawodoweDeklaracja dostępnościPracownicy

adres: ul. Leśna 6, 14-300 Morąg, telefon/fax: (0-89) 757 20 11, komórkowy: 502 740 813, e-mail: pppmorag@poczta.fm